Cerutin

Cerutin

Cerutin produkowany przez Polfarmex S.A. z Kutna zapobiega pękaniu naczyń krwionośnych. Ma to kluczowe znaczenie w zachowaniu dobrej kondycji naszej cery w okresie letnim, kiedy nasza skóra narażona jest na wzmożone działanie promieni słonecznych. Dodatkowo Cerutin zwalcza przeziębienia i łagodzi objawy grypy. Cerutin to lek, którego nie powinno zabraknąć w naszych wakacyjnych apteczkach.

Latem tego roku możemy pozwolić sobie na ochronę naszej cery i organizmu, płacąc za to niewielką cenę. Opakowanie zawierające 100 powlekanych, łatwych do połykania tabletek Cerutinu firmy Polfarmex S.A. (wystarczające na przynajmniej miesiąc zażywania) kosztuje tylko 5,50 PLN. To o 50 % taniej niż konkurencyjne preparaty, zawierające identyczną ilość rutyny i witaminy C (kwasu askorbowego). 2-krotnie obniżony zostaje zatem koszt kuracji.

Naszemu organizmowi do prawidłowego funkcjonowania potrzebna jest odpowiednia ilość witaminy C. Jednak kwas askorbowy szybko się utlenia i jego poziom musi być stale uzupełniany. Niedobór może powodować zmęczenie, bóle w stawach, podatność na infekcje, a nawet osłabienie naczyń krwionośnych i ich pękanie.

Cerutin na lato
W okresie letnim drobne naczynia krwionośne znajdujące się w skórze, narażone dodatkowo na wytężone działanie promieni słonecznych, często pękają przy niedoborze witaminy C. Na skórze pojawiają się drobne ślady krwi rozlanej z pękniętych naczyń, popularnie nazywane "pajączkami".

Aby uniknąć tego problemu powinniśmy zadbać o stale wysoki poziom witaminy C w naszym organizmie. Polfarmex S.A. z Kutna oferuje lek, który z pewnością ułatwi nasze zabiegi w tym kierunku. Cerutin, to preparat zawierający 100 mg kwasu askorbowego oraz 25 mg rutyny, która zdecydowanie opóźnia utlenianie witaminy C i zatrzymuje ją na dłużej w organizmie, przedłużając tym samym jej ochronne oddziaływanie. Precyzyjnie dobrane proporcje rutyny i witaminy C w preparacie uszczelniają naczynia krwionośne i zapobiegają ich pękaniu. Cerutin przyczynia się w ten sposób do zachowania pięknej cery.

Cerutin ponadto przydaje się podczas zachorowań na grypę i przy infekcjach górnych dróg oddechowych oraz podnosi ogólną odporność organizmu. Cerutin ogranicza podatność na alergie, otyłość, choroby nowotworowe, cukrzycę oraz choroby zwyrodnienia stawów i kręgosłupa.

Stosowanie zapobiegawczo już 1-2 tabletek dziennie zapewnia zdrową cerę i ochronę przed infekcjami. Cerutin to zarazem najbardziej atrakcyjny cenowo preparat tego typu na rynku. Dostępny jest w aptekach bez recepty. Może być stosowany przez wszystkich bez względu na wiek - zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

 când