Jak zostać celebrytą?

Któż z nas po cichu nie zazdrości znanym i lubianym celebrytom pieniędzy, blasku fleszy, ścianek i darmowego jedzenia? Każdy chociaż raz chciałby poczuć się doceniany i podziwiany. Kim trzeba być, by zostać celebrytą? Jak znaleźć pomysł na siebie i za tym skorzystać? Krótki kurs bycia celebrytą.

 

Plotka

 

Do showbiznesu najprościej można się wkręcić poprzez wywołanie małego skandalu. O połowie celebrytów byśmy nie wiedzieli, gdyby nie jakieś powiązania z już znanymi osobami. Wystarczy tylko zakręcić się wokół kogoś znanego i już! Trafia się na portale plotkarskie, te popychają karierę de facto za nas. Jeżeli zatem wiesz, że obok kogoś sławnego możesz się zakręcić, do dzieła! Na pewno trafisz na główną stronę Pudelka.

 

Na chłopa albo na babę

 

Jeżeli chcesz zostać celebrytą i wypromować własny biznes możesz zakręcić się wokół jakiegoś wolnego aktora czy aktorki, który potem pokaże Ci jak prawidłowo  budować swój wizerunek w social mediach. Wspólne zdjęcia, może jakiś romans i już! Połowa kraju pozna Cię od najintymniejszej strony.

Jak zostać celebrytą?

 

Na foteczke

 

Czasami wystarczy tylko odpowiedni czas i miejsce oraz przypadkowy fotograf. Dobre zdjęcie wrzucone w internet i już! Masz swoje pięć minut. Warto odwiedzać wydarzenia, na których jest dużo znanych osobistości. Sefie z kimś znanym wrzucone na portal społecznościowy zawsze daje trochę więcej lajków.

 

Na talent show

 

Jeżeli masz dystans do siebie i olbrzymie pokłady cierpliwości możesz podbijać świat w kontrowersyjnym programie telewizyjnym. Kiedy faktycznie masz talent, bez problemu możesz próbować nim poderwać publiczność. Kiedy jednak go nie masz, ale potrafisz wyśmiać swoje kompleksy, możesz próbować wywalczyć swoje miejsce w showbiznesie wywołując skandal. Rozgłos gwarantowany!

 

Na znanych starych

 

Jeżeli tak się cudownie złożyło, ze masz sławnych rodziców albo ogólnie kogoś z rodziny to możesz się zakręcić wokół tej osoby tak bardziej. Kika przypadkowych zdjęć podczas wspólnych zakupów albo  wypadu do restauracji sprawi, że Twoja działalność z pewnością zostanie wypromowana, a Twój wizerunek znacznie się poprawi.

 

Na zmianę

 

Jeżeli masz trochę więcej pieniędzy, możesz wybić się dzięki drastycznej utracie wagi. Przejdź na veganizm, wyznawaj to, co modne. Nieważne jakie masz poglądy, ważne, by zgadzały się z trendami. Wyjedź do Indii i znajdź swój spokój albo zacznij pakować na siłowni z trenerem personalnym. Im bardziej spektakularna metamorfoza, tym większa szansa, że zostaniesz zauważony.

 

Na ekshibicjonizm

 

Nic bardziej nie przyciąga uwagi społeczności jak kawałek gołego tyłka czy inna część ciała. Później już leci taśmowo. Tylko na jednym zdjęciu nie może się skończyć. Ważny jest cały content. Później już trzeba jak najdłużej ten stan rzeczy utrzymywać. Kiedy nawiążesz współpracę ze znanymi markami to możesz znowu zacząć się ubierać jak człowiek.

Jak zostać celebrytą?

 

Jak przetrwać?

 

 

Kiedy już wybierzesz jakiś skuteczny sposób by zostać celebrytą, ten stan rzeczy musisz utrzymać. Inaczej showbiznes o Tobie zapomni i praca na etacie znowu będzie koniecznością. Stale musisz rozwijać to, na czym udało Ci się wybić. Pamiętaj, by iść z trendami. Głośno wyrażaj zdanie, które aktualnie jest modne, hejtuj tych, których wszyscy hejtują. Pojawiaj się na ściankach, przyjmuj proporcje i nie daj się uciszyć! Świat nie może o Tobie zapomnieć.